Iran design اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان یزد اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان یزد

اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان یزد
اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان یزد
جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یزد خبر داد؛

برگزاری راهپیمایی ضداستکباری در یزد

«سعید زارع» با اشاره به اهمیت بیانیه شورای عالی امنیت گفت: راهپیمایی ضداستکباری هم‌زمان با سراسر کشور در استان یزد برگزار می‌شود.

...

«سعید زارع» جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد در گفتگو با خبرنگار ما از یزد با اشاره به اهمیت بیانیه شورای عالی امنیت ملی اظهار داشت: قشر‌های مختلف مردم استان یزد فردا در حمایت از این بیانیه در ۳۰ محل راهپیمایی می‌کنند.

وی ادامه داد: طی این چند سال گذشته ایران به تعهدات حداکثری مذاکرات هسته‌ای با کشور‌های ۱+۵ و توافق برجام پایبند بود و حسن نیت خود را نشان داد.

زارع افزود: خروج رذیلانه آمریکای پلید از برجام، بدقولی وقیحانه کشور‌های اروپایی و تحریم‌های ظالمانه آنان در حوزه اقتصادی، فرهنگی و... مواردی بود که از سال گذشته، آحاد ملت سلحشور را هدف قرار دادند.

جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد از عموم مردم شریف و مقاوم استان برای شرکت در راهپیمایی سراسری نمایش پشتوانه مردمی تصمیم اخیر مسئولان نظام و بیانیه شورای عالی امنیت ملی دعوت می‌کند که تا فردا همزمان با سراسر کشور بعد از نماز جمعه در راهپیمایی شرکت کنند.

اشتراک گذاری

اخبار مرتبط

فرمانداری یزد در تدوین دانشنامه دفاع مقدس همکاری می‌کند

«سیدمحمد رستگاری» فرماندار یزد صبح امروز در نشستی با موضوع تدوین دانشنامه دفاع مقدس اظهار داشت: با توجه به اهمیت کار دانشنامه دفاع مقدس، وظیفه ای که برعهده ی ما است